ORGANİK TÜRK TAKİPÇİ

Takipçiler tamamen Türk'tür ancak artık cinsiyet seçimi de size ait... Dilerseniz kız-erkek karışık, dilerseniz de kadın cinsiyet ağırlıklı takipçi elde edebilirsiniz. 

Kadın Ağırlıklı Takipçi Hizmeti: Sizleri kadınlara yönelik yapılan çekilişlere sponsor olarak ekliyoruz, %80+ kadınlar takip ediyorlar.

Kim Ne Dedi?

Eva Reklam

Eva-logo.png

@evareklamtabela

Özkan Bey ile iletişime geçtik kendisi bizlere nasıl ilerlememiz konusunda çok yardımcı oldu, 1.000 adet takipçi aldık denemek amacı ile, herşey yolunda. Çok yakında beğeni hizmetlerinden de yararlanacağız.

Volkan Köse

Firma Müdürü

Jale Erdoğmuş

WhatsApp Image 2020-06-20 at 20.55.47 (1

@philosopher.sociologist

Yaratıcı, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren, anında mesajınıza geri dönen, gece gündüz, korona demeden özveriyle çalışan, ciddi, güvenilir, saygın, nitelikli misyonu ve vizyonu olan, profesyonel bir ekiple olmaktan dolayı onore oldum. Tereddütsüz güveneceğiniz doğru adrestesiniz. Teşekkürler Es Reklam
Kalitenin adresi 

Jale Erdoğmuş

Sosyolog / Köşe Yazarı

Karagöz Ticaret

İkinci El Alım - Satım

Eski hesabımız için 10.000 takipçi aldık, ortalama 4-5 günde tamamlandı hepsi çekiliş ile geldi, gerçekten dürüst çalışıyor arkadaşlar, tebrik ediyorum bu konudan dolayı. Yeni kuracağımız hesap için de 20.000 takipçi talep edeceğiz, heyecanla yeni sayfanın açılmasını bekliyoruz, sevgi ve saygılarımla...

Bilal Karagöz

Firma Sahibi